Właścicielem sklepu internetowego gem-art.pl jest firma Gem-Art. Aukcje Sp. z o.o. zarejestrowana przy ul. Kantaka 10, 61-812 Poznań. NIP 783-164-08-46, Regon: 300853733.

Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Złożenie przez klienta zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia zawarte w regulaminie.

Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia znajdujący się na stronie sklepu gem-art.pl . Konieczne jest podanie adresu dostawy i danych kontaktowych (imię, nazwisko, ulica, kod pocztowy, miasto, telefon, e-mail).

W przypadku nie pełnych, nieprawdziwych lub błędnych danych Sprzedający może odstąpić od umowy sprzedaży.

Przyjęcie zamówienia zostanie potwierdzone e-mailem.

Zamówienia są realizowane niezwłocznie po wpłynięciu środków na konto w przypadku zamówień płatnych przelewem. W przypadku zamówień płatnych przy odbiorze zamówienie zostaje przyjęte do realizacji po otrzymaniu przez sklep potwierdzenia zamówienia.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, dane osobowe zbierane są wyłącznie do celów realizacji i rozliczania zamówienia i prowadzenia sprawozdawczości finansowej firmy. Dane te są poufne i nie będą ujawnianie osobom trzecim. Klient dysponuje prawem wglądu do swoich danych, poprawienia, żądania zaprzestania przetwarzania danych.

Wszystkie ceny towarów są wyrażone w złotych polskich i są cenami brutto- zawierają podatek VAT. Do zamówienia doliczane są koszty przesyłki: XX zł przy płatności  przelewem bankowym (przedpłata) lub XX zł przy płatności za pobraniem. Przy zamówieniu produktów na sumę minimum XXX zł klient nie płaci kosztów dostawy.  Na życzenie klienta do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT.